Že bych si ho taky hodil jako zástupce na "Výchozí" screen...
Kdyby jo, tak bych si s nim (a s namapovaným Commmanagerem na levým soft tlačítku pro rychlý skok k wifi, připojení, BT atd.) už asi vystačil

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest