HD2: defaultní zástupce profilů

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 140
Joined: Wed Feb 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Location: ČB, Praha
Contact:

HD2: defaultní zástupce profilů

Post by lookass »

asi blbý dotaz, ale: jde vytvořit zástupce z defaultního správce profilů?? (Nastavení/Zvuk a display)
Že bych si ho taky hodil jako zástupce na "Výchozí" screen... :oops:
Kdyby jo, tak bych si s nim (a s namapovaným Commmanagerem na levým soft tlačítku pro rychlý skok k wifi, připojení, BT atd.) už asi vystačil :-)
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest