kalendář

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
noremorse
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Wed Sep 12, 2007 7:32

kalendář

Post by noremorse »

Zdravim Vás,
předem píšu že mám dvojkovou omnii od O2 CZ. Ale i tak mám jednu zajímavou věc. I po HR mám kalednář v němčině, respektive názvy dnů a měsíců.
Existuje někde nějaká oprava? Díky
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Mon Apr 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Contact:

kalendář

Post by sh.a.rk »

skus tam flashnut nove csc to by to malo opravit
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 424
Joined: Wed Jul 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

kalendář

Post by KVARK »

Do Start/Nastavení/Systém/Místní nastavení jsi se předpokládám díval?
noremorse
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Wed Sep 12, 2007 7:32

kalendář

Post by noremorse »

flash csv? můžeš to trochu rozvést?

JJ koukal, tam je všechno cajk

-- doplnění předchozího příspěvku (pon bře 29, 2010 21:34) --

po třetím HR je to v pohodě :-)

jen bych ještě poprosil o radu, jak vypnout upozornění na sms ve win kabátku, když používám spb mobile shell. Prostě jen aby se mi ukázala v spb...
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest