Zdravim Vás,
předem píšu že mám dvojkovou omnii od O2 CZ. Ale i tak mám jednu zajímavou věc. I po HR mám kalednář v němčině, respektive názvy dnů a měsíců.
Existuje někde nějaká oprava? Díky
kalendář
kalendář
skus tam flashnut nove csc to by to malo opravit
kalendář
flash csv? můžeš to trochu rozvést?
JJ koukal, tam je všechno cajk
-- doplnění předchozího příspěvku (pon bře 29, 2010 21:34) --
po třetím HR je to v pohodě
jen bych ještě poprosil o radu, jak vypnout upozornění na sms ve win kabátku, když používám spb mobile shell. Prostě jen aby se mi ukázala v spb...
JJ koukal, tam je všechno cajk
-- doplnění předchozího příspěvku (pon bře 29, 2010 21:34) --
po třetím HR je to v pohodě
jen bych ještě poprosil o radu, jak vypnout upozornění na sms ve win kabátku, když používám spb mobile shell. Prostě jen aby se mi ukázala v spb...
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest


