Problém se sluchátky bluetoto S9 motorola

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Firebrand
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 52
Joined: Fri Nov 27, 2009 13:19
Zařízení: Touch HD

Problém se sluchátky bluetoto S9 motorola

Post by Firebrand »

Děje se mě divná věc, někdy se stane, že zapnu sluchátka, se připojej, ikonka v horní liště ukazuje, že sou připojený, ale pak de muzika ne do sluchátek ale z repráčku v telefónu a nepomůže nic, jedině restart HD2. Nevíte někdo co s tím mam dělat? mam nahranou rom 166. Hlabně to dělá jen občas, takže sem nějak nevysledoval, jsetli to dělá třeba nějaká aplikace, ale stejně používám jen několik věcí a ty mam puštěný skoro furt, resko explorer, word, javu operu mini.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Problém se sluchátky bluetoto S9 motorola

Post by YAMATO »

Jo, to se mi občas děje taky, psal jsem to tady http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 9&start=15...s BT hudbou je to na HD2 fakt jeden problém za druhým :-(
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest