HD2: info o nastavení podsvícení

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 140
Joined: Wed Feb 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Location: ČB, Praha
Contact:

HD2: info o nastavení podsvícení

Post by lookass »

ahoj, jenom taková blbá kontrolní otázka: jaké intervaly třeba máte nastavené u HD2?
Ztlumení podsvícení
Přepnutí telefonu do režimu spánku (ptám se právě i kvůli zamykání displeye...) :geek:
Event. používáte v BsB funkci Auto Lock (Automatic lock the device when not in use) - jde u ní nastavit kdyžtak interval?? :oops:
Nebo to vždy vypínáte manuálně červeným?
dík za info
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

HD2: info o nastavení podsvícení

Post by Jiří Hrma »

Já používám ztlumení podsvícení po 30 vteřinách a vypnutí displeje po minutě, i když je pravda, že když zařízení nepoužívám a třeba jej položím na stul, vypnu displej stejně sám přes tlačítko Power, jsem na to zvyklý.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest