Ztlumení podsvícení
Přepnutí telefonu do režimu spánku (ptám se právě i kvůli zamykání displeye...) :geek:
Event. používáte v BsB funkci Auto Lock (Automatic lock the device when not in use) - jde u ní nastavit kdyžtak interval??
Nebo to vždy vypínáte manuálně červeným?
dík za info

