Problém GPS na HTC Touch Pro

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Post Reply
mrego
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Sat Nov 08, 2008 8:40
Contact:

Problém GPS na HTC Touch Pro

Post by mrego »

Zdar lidi, neví někdo jak rozchodit a hlavně nastavit externí GPS v HTC Touch Pro? Mám vní navigaci TomTom 6. Aplikaci jsem uspěšně nainstaloval, běží bez problému, ale muj mobil se neumí připojit k družici ( satelitu ). Asi to mám špatně nastavené!
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

Externi? Vzdyt mas interni :lol: A TomTom 6 by ji mel dokazat detekovat.
mrego
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Sat Nov 08, 2008 8:40
Contact:

Post by mrego »

To jsem si myslel taky, že je interni a stále vto doufám, ale když procházím nastavení mobilu, tak tak je ikonka pouze externí GPS a tam se nastavuji nějak porty. Jinak TomTom, mě jí vůbec nedetekoval. Furt to hledá signál, ale nenajde
User avatar
Beduín
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Sun Sep 21, 2008 22:51
Location: Ostrava

Post by Beduín »

mrego: mám u TomToma ten samý problém. Musel jsem vybrat externí modul Bluetooth a ten jediný funguje. proto to taky dlouho trvá než vzhledá modul a signál. A proto jsem si sehnal navigaci iGo8, která je spolehlivá, svižná a dokonce nabízí 3D zobrazení budov v některých městech.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 439
Joined: Tue Jun 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Contact:

Problém GPS na HTC Touch Pro

Post by Paulos »

U 6tky ten problém prý je, musí se vybrat Jiný NMEA přijímač, port COM4, bitrate si nepamatuju, ale byl docela malý..
Maximus
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Sun Dec 27, 2009 14:27
Zařízení: HTC

Problém GPS na HTC Touch Pro

Post by Maximus »

Musíš si průběžně stahovat Rychlé GPS v položce Start/Programy/Rychlé GPS... Pokud to nemáš aktuálně stáhlé tak ti to bude házet hlášku GPS nenalezeno. Nevím proč to tak je ale každých 7 dní to musíš znovu stáhnout. Lze si aktivovat v položce nabídka/možnosti aby se to stahovalo samo po uplynutí doby.
User avatar
sonk
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Sat Jun 16, 2007 23:16
Zařízení: Omnia 7
Location: Praha
Contact:

Problém GPS na HTC Touch Pro

Post by sonk »

me už to taky nefacha nepomaha mi ani GPS fix ani čekat pul hodky, nechapu, je to po HWR
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Wed Jan 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Location: Mirotice
Contact:

Problém GPS na HTC Touch Pro

Post by Libor »

To mě sa to stávalo také ale u TT7,4 když jsem spustil program tak trvalo dost dlouho než našel nějaké družice a pak jsem přišel na takovou blbost aby našel radary tak klepnu na stav satelitů a tam jen tak potukávám a už sa docela rychle chytne:-(
User avatar
sonk
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Sat Jun 16, 2007 23:16
Zařízení: Omnia 7
Location: Praha
Contact:

Problém GPS na HTC Touch Pro

Post by sonk »

to je ale divny ne? Mi nerikej, ze tahle modelova rada ma takovy problemy...spis je to timm ze jde svet do p*****e a satelity taky... ozonova dira, vsude ruseni ...
Speedman10
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Mon Jun 22, 2009 21:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Problém GPS na HTC Touch Pro

Post by Speedman10 »

zdravím chci se zeptat ... má takovej problém ... když vložím originální autonabíječku do auta (svítí logo htc) tak mi to vůbec nenabíjí mobil (dříve to šlo) nevíte někdo čím to může bejt ? díkes
Post Reply

Return to “HTC Touch Pro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest