HD2: nahrávání kousků hovoru

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 140
Joined: Wed Feb 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Location: ČB, Praha
Contact:

HD2: nahrávání kousků hovoru

Post by lookass »

ahoj, mám jeden dotaz: existuje nějaká app, která mi nahraje třeba jen kus hovoru při probíhajícím hovoru? Znám aplikaci "Auto Call Recorder", ale u ní se bohužel jen nastaví, jestli se všechny in-out hovory mají nebo nemají nahrávat - ale třeba když si s někým volám a on mi řekne, že mi teď nadiktuje nějaký info, tak bych chtěl zmáčknout "něco" a ten kousek důležitých info si nahraju... :)
Je něco takovéhle? (před lety jsem to měl na Siemensu C45, kde se to dalo přiřadit HW tačítku při hovoru)
dík
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Dec 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

HD2: nahrávání kousků hovoru

Post by Franky52 »

A ona už existuje nějaká aplikace, která u HTC HD2 nahrává tel. hovory? To by byla bomba. Zatím jsem nic takového neviděl.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest