Reader a diakritika

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

Reader a diakritika

Post by honefr »

Dobrý den, z http://palmknihy.cz/www/" onclick="window.open(this.href);return false; jsem si stákl knihu ve formátu epub ale na mém HD2 se kniha ukazuje bez diakritiky místo toho se ukazuje "?"
P?erývan? se nadechla a pohlédla dol? na své p?edloktí.
Nevíte někdo co s tím? Děkuju.
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 120
Joined: Wed Dec 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

Reader a diakritika

Post by RejPal »

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 23#p148523" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

Reader a diakritika

Post by honefr »

Velké DÍKY, problém vyřešen. A pardon že jsem kvuli tomu založil nové téma když už to tu je. :oops:
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest