Nevíte někdo co s tím? Děkuju.P?erývan? se nadechla a pohlédla dol? na své p?edloktí.
Reader a diakritika
- honefr
- častý přispěvatel

- Posts: 194
- Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Praha 8
Reader a diakritika
Dobrý den, z http://palmknihy.cz/www/" onclick="window.open(this.href);return false; jsem si stákl knihu ve formátu epub ale na mém HD2 se kniha ukazuje bez diakritiky místo toho se ukazuje "?"
Reader a diakritika
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 23#p148523" onclick="window.open(this.href);return false;
- honefr
- častý přispěvatel

- Posts: 194
- Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Praha 8
Reader a diakritika
Velké DÍKY, problém vyřešen. A pardon že jsem kvuli tomu založil nové téma když už to tu je. 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
