HD2: dotaz k SOFT RESET

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 140
Joined: Wed Feb 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Location: ČB, Praha
Contact:

HD2: dotaz k SOFT RESET

Post by lookass »

Zadar odborníci, mám dotaz: když po zásazích v registrech (a možná i po obyč. instalaci cab) to vyžaduje SOFT RESET, je jedno, jestli ho udělám přes doinstalovanou aplikaci "Touch_X_reset_and_wifi.cab" a nebo musím přímo tlačítkem pod krytkou?? :smile:
dík
Matta
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Mon Dec 07, 2009 7:57
Zařízení: HTC HD2
Location: Hradec Králové

HD2: dotaz k SOFT RESET

Post by Matta »

Mělo by být jedno,tlačítko pod krytem jsem použil jednou,při nějakém kousanci... :grin:
User avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 156
Joined: Mon Feb 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

HD2: dotaz k SOFT RESET

Post by htctester »

je to uplně jedno jestli použiješ aplikaci,nebo vyndáš baterku a nebo hledáš propisku aby jsi použil tlačítko pod krytem
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests