dík
HD2: dotaz k SOFT RESET
- lookass
- přispěvatel

- Posts: 140
- Joined: Wed Feb 24, 2010 21:39
- Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
- Location: ČB, Praha
- Contact:
HD2: dotaz k SOFT RESET
Zadar odborníci, mám dotaz: když po zásazích v registrech (a možná i po obyč. instalaci cab) to vyžaduje SOFT RESET, je jedno, jestli ho udělám přes doinstalovanou aplikaci "Touch_X_reset_and_wifi.cab" a nebo musím přímo tlačítkem pod krytkou??
dík
dík
HD2: dotaz k SOFT RESET
Mělo by být jedno,tlačítko pod krytem jsem použil jednou,při nějakém kousanci... 
- htctester
- častý přispěvatel

- Posts: 156
- Joined: Mon Feb 08, 2010 14:24
- Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2
HD2: dotaz k SOFT RESET
je to uplně jedno jestli použiješ aplikaci,nebo vyndáš baterku a nebo hledáš propisku aby jsi použil tlačítko pod krytem
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests
