Equalizer
Equalizer
SRS WOW HD neplní funkci ekvalizéru ale dokáže velice zlepšit zvuk + některé jeho nastavení lze použít místo ekvalizéru. Každopádně pohledej na modaco nebo na i900.cz jelikož jsou upravené verze tohoto skvělého programu právě pro Omnie (verze z i900 je plně funkční i na nových omních)
Equalizer
To wow urcite na O2 funguje a vysledky su urcite rozoznatelne asi si mal nejaku zlu verziuIceman111 wrote:Čaute lidi nevite o nějakem šikovnem equalizeru. Zkousel jsem nejake verze SRS WOW HD a nešel zvuk. Tak kdyby někdo měl něco ověrěného na Omnii2 rád uvítám.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

