Problem s odesilani mailu

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Problem s odesilani mailu

Post by barberry.pha »

zdravim ... mam takovy dotaz ...
mam v omnii nastaveny jako email ucet seznam.cz a s toho mi jdou normalne odesilat a prijimat maily ...
ale kdyz mam u kontaktu ulozenou mailovou adresu a kliknu na ni pro odeslani tak mi to skoci do outlook email jako odesilatel a ne do seznam.cz, takze mi ten mail nejde odeslat .. neprisel jsem na to jak to zmenit ... nevite jestli je nejaka moznost to nastavit? diky
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest