BlackBerry na HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 159
Joined: Sat Nov 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

BlackBerry na HD2

Post by Lupik »

Zdravím právě jsem objevil toto videjko

http://www.youtube.com/watch?v=nhklipHuPss

a chci se zeptat jestli nevíte kde stáhnu takový program ktery by mi z WM udelal BB .)

Díky předem :)
Matiniela
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Sun Jan 06, 2008 19:57
Zařízení: HTC Desire
Location: Ostrava

BlackBerry na HD2

Post by Matiniela »

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?p=5606272" onclick="window.open(this.href);return false;

byl tam přímo odkaz :wink:
User avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 159
Joined: Sat Nov 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

BlackBerry na HD2

Post by Lupik »

tak nakonec sem to rozchodil, ale dela mi problem ta registrace..
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Seznam.cz and 1 guest