Skyfire 1.5.0.1 a OH

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 97
Joined: Mon Nov 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Skyfire 1.5.0.1 a OH

Post by jarsou »

Tak jsem se těšil, že se pomocí Skyfire budu moci dívat na OH a ono to hlásí, že vysílání je pouze pro území ČR. Nemá někdo nějaké řešení?
Nebo našel někdo nějakou jinou možnost, jak se na OH na HD2 dívat?
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot], Seznam.cz and 1 guest