Documents

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

Documents

Post by honefr »

Dnes jsem si počeštil sense přes registry ale záložka Documents je ňáká divná přrd všema nápisama se ukazuje IDS a ty nápisy jsou divné. Na tomto odkazu je pod těma všema tipama lehký seznam manila souborů ve kterých se nachází počeštění Sense.
A nevíte někdo ve kterém souboru se nacházi documents :?: Že bych si to poopravil sám :wink:
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Documents

Post by Petulinek »

Myslím že stejný problém bude u záložky ebooks v novém Sense. Jedná se o neoficiální beta verze tak to holt není dokonalé, a asi ani zmapované, co se týká těch manila fajlů...
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest