Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
jtfcobra
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Mon Nov 23, 2009 22:32
Zařízení: HTC Desire HD CZ 1.72
Contact:

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Post by jtfcobra »

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE/3G prosím o radu jak dostat do verze 2.07TMO aplikaci co nastavuje automaticky nastaveni GPRS atd....?Moc prosim
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 133
Joined: Sat Oct 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Location: Ivanovice na Hané

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Post by Qwerts »

V telefonech HTC je dodávána aplikace Connection Setup, rovněž od HTC, která by připojení měla nastavit automaticky po prvním spuštění, nebo hard resetu podle Vašeho operátora.
User avatar
jtfcobra
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Mon Nov 23, 2009 22:32
Zařízení: HTC Desire HD CZ 1.72
Contact:

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Post by jtfcobra »

Bohužel v této verzi 2.07 není nemužu ji nekdě stáhnout?
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 133
Joined: Sat Oct 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Location: Ivanovice na Hané

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Post by Qwerts »

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?p=1911612" onclick="window.open(this.href);return false; post #5
User avatar
jtfcobra
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Mon Nov 23, 2009 22:32
Zařízení: HTC Desire HD CZ 1.72
Contact:

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Post by jtfcobra »

To je bohužel staré prosím novější kde najdu
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest