Pánové, měl jsem kdysi při stisknutí favorita možnost volat, nebo odeslat SMS.
Teď mi při stisknutí tlačítka začne hned vytáčet. Nemůžu to nastavení nikde najít.
Mluvím o té klasické záložce ve Senze
Možnosti nastavení HTC Favorite People
Možnosti nastavení HTC Favorite People
Musíš už při vkládání kontaktu zvolit co chceš.Čili odebrat,znovu vybrat a pak máš možnosti:
Ukázat kartu kontaktu,volat nebo psát sms.U sms je ještě možnost volby čísla u kontaktu s více možnostmi,
na které číslo psát.
Ukázat kartu kontaktu,volat nebo psát sms.U sms je ještě možnost volby čísla u kontaktu s více možnostmi,
na které číslo psát.
-
Libunda
- stálý přispěvatel

- Posts: 440
- Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
- Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
- Location: Náchodsko
Možnosti nastavení HTC Favorite People
JJ, to je přesně ono. Děkuju
-
roman69
- nováček

- Posts: 32
- Joined: Tue Oct 27, 2009 19:01
- Zařízení: HTC HD2,TITAN,Galaxy S. S3, Note, NOTE 2,Note 10.1
Možnosti nastavení HTC Favorite People
Nebo klikneš na šedé políčko se jménem a zobrazí se ti karta kontaktu.
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest