Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli někdo neznáte nějakou Linuxovou distribuci která by jela na Diamondovi 2? Například zde:
http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=209" onclick="window.open(this.href);return false;
sem našel Linux pro Uniho, ale pro Topaze sem ještě žádný nenašel.
Mimochodem byl bych radši za nějakou distribuci která se dá převážně ovládat prstama.
Děkuji předem za odpověď.
Linux pro Topaz?
Linux pro Topaz?
Je opravdu blbost to tam rvát. 1. nebude to příliš svižné 2. není to uzpůsobené pro PDA 3. když chceš aby to bylo ovladatelné prstama tak o tom ani neuvažuj. Je to prostě podobná hračka jako si dát pomocí pocketDosu do PDA wim 3.1 s rozdílem že to není emulované.
Linux pro Topaz?
Koukal jsem na nějaké videa na YouTube kde byly na Unim nainstalované různé linuxové distribuce pro PPC, a některé se dali ovládat prstama v pohodě. Rychlost se zdála taky docela slušná... Navíc já to chci jen na vyzkoušení né na dlouhodobé používání.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

