Linux pro Topaz?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 118
Joined: Thu Jun 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Contact:

Linux pro Topaz?

Post by Pacik »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli někdo neznáte nějakou Linuxovou distribuci která by jela na Diamondovi 2? Například zde:
http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=209" onclick="window.open(this.href);return false;
sem našel Linux pro Uniho, ale pro Topaze sem ještě žádný nenašel.
Mimochodem byl bych radši za nějakou distribuci která se dá převážně ovládat prstama.

Děkuji předem za odpověď.
Svestka
smartguru
smartguru
Posts: 734
Joined: Thu Jul 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Linux pro Topaz?

Post by Svestka »

Je opravdu blbost to tam rvát. 1. nebude to příliš svižné 2. není to uzpůsobené pro PDA 3. když chceš aby to bylo ovladatelné prstama tak o tom ani neuvažuj. Je to prostě podobná hračka jako si dát pomocí pocketDosu do PDA wim 3.1 s rozdílem že to není emulované.
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 118
Joined: Thu Jun 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Contact:

Linux pro Topaz?

Post by Pacik »

Koukal jsem na nějaké videa na YouTube kde byly na Unim nainstalované různé linuxové distribuce pro PPC, a některé se dali ovládat prstama v pohodě. Rychlost se zdála taky docela slušná... Navíc já to chci jen na vyzkoušení né na dlouhodobé používání.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest