Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
doctorf
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Tue Dec 01, 2009 11:47
Zařízení: HTC HD2

Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti

Post by doctorf »

Zdravím,

máte s tím někdo zkušenosti ? Děkuji.

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/172PBA ... cerna.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti

Post by Libunda »

Osobně si myslím, že není dobrý. Například nezakryje ostrou hranu fotoaparátu. Já si koupil na eBay průhledný gumový a je mnohel lépe zpracovaný ( lépe vykrojené části ap.)
http://cgi.ebay.com/CLEAR-FLEXISHIELD-G ... 414ca50515" onclick="window.open(this.href);return false;
hil
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 126
Joined: Wed Nov 25, 2009 19:48
Zařízení: htc

Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti

Post by hil »

Přesně ten mi přišel z amazonu, zezadu má takovou stylovou "diamantovou" mřížku...
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti

Post by Libunda »

Já mám bez té mřížky, je to jiný typ, ale každopádně je těch typů dost, stačí vybírat. Jen ten výše uvedený mi přijde "nijaký" .
User avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 140
Joined: Wed Feb 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Location: ČB, Praha
Contact:

Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti

Post by lookass »

a dá se koupit i někde u nás?? líbil by se mi...
mimochodem, vejde se s ním do toho pouzdra? :???:
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest