Jak na kopírování textu?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 493
Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Location: Liberecko

Jak na kopírování textu?

Post by robsol »

možná jsem nešika (zcela určitě :tlem: ), ale nedaří se mi nijak zkopírovat text např. z mailu do schránky a poté někam jinam. Prostě mi vybraný text nejde nijak prstem označit. Jde to vůbec? Se stylusem na WM6.1 s tím nebyl žádný problém.
díky za radu
rein
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 148
Joined: Sun Feb 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Location: Prievidza

Jak na kopírování textu?

Post by rein »

Pridrz prst na texte v kontextovej nabidky daj vybrat a az potom mozez oznacit text :wink:
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Jak na kopírování textu?

Post by YAMATO »

Sláva, nejsem jediný, kdo to řeší. A nejsem jediný, kdo v tom možná vidí jednu z poměrně mála chyb HD2...a kupodivu v principu není v samotném displayi, ale v neužití Magnifieru v celém systému.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest