Jak změnit sms vyzvánění? //VYŘEŠENO

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
mike007
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 77
Joined: Wed Jul 11, 2007 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Jak změnit sms vyzvánění? //VYŘEŠENO

Post by mike007 »

Ahoj chlapi,
Dnes jsem si pořídil tohoto smartíka a je výborný. Jen nemohu přijít jak nastavit vlastní vyzvánění pro sms.
Nevíte jak na to? Díky.

Edit: 28.1.2010 - vyřešeno
mike007
User avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 369
Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Location: Hrušovany u Brna
Contact:

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by lukas.manak »

start/nastavení/zvuky a upozornění/druhá záložka upozornění a vybrat zvuk sms
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by koumes »

Manual se tomu rika
Cetl si pravidla?
Tony zvoneni atd se tu resilo xkrat.Tlacitko hledat si nenasel?

Sry za ot
mike007
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 77
Joined: Wed Jul 11, 2007 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by mike007 »

Nene. Toto jsem nemyslel. Chci si nastavit vlastní vyzvánění, nikoliv ty hrozné zvuky co mi tam HTC nabízí. Nakopíroval jsem na paměťovku vlastní zvuky, ale v tom seznamu se nezobrazí. Pravděpodobně je bude potřeba nakopírovat do nějaké složky, ale do které...
Díky za pomoc.
User avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 369
Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Location: Hrušovany u Brna
Contact:

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by lukas.manak »

pokud je nemáš ve wma nebo wav tak to nepujde jinak si to nakopiruj do my document... respektuvně pujde ,ale ne přes to co nabízí WM ale přes jiný program...
mike007
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 77
Joined: Wed Jul 11, 2007 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by mike007 »

Takže jestli to dobře chápu... pokud si zvuk převedu do formátu WAV či WMA a nakopíruju to do dokumentu, potom se mi zvuky v tom seznamu zobrazí? Ptám se protože třeba u klasického vyzvánění mi to mp3 vzalo v pohodě.
User avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 369
Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Location: Hrušovany u Brna
Contact:

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by lukas.manak »

jj přesně tak ... u zvonění to jde přímo z mp3 u sms nn.
mike007
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 77
Joined: Wed Jul 11, 2007 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by mike007 »

Je to tam - paráda!!! Sms-ky vyřešený. Nevíš ještě jak to je u budíku? Tam mi to nějak neleze :(
Děkuju.
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Dec 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by Franky52 »

Tak nějak tu diskusi o vyzvánění nechápu. Proč by zvuky o přijetí SMS neměly být v mp3? Mně fungují v pohodě. Zvuk však musí být uložen na kartě bez jakéhokoliv adresáře. A pokud chci mít vlastní zvuky v mp3 na vyzvánění, stačí na kartě vytvořit složku My Ringtones,do ní nahrát ty zvuky a v nastavení si je zvolit. Co je na tom složitého?
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by Pistolník »

Přesně jak říká Franky. Zvuky na SMS můžou být mp3 ale můsí být v rootu karty. Zvuky do budíku (mluvím o defaultním budík WM) musí být ve složce Windows v zařízení. A tady opravdu mp3 nefungují. Jen waw (wma nevím jistě).
mike007
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 77
Joined: Wed Jul 11, 2007 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by mike007 »

Chlapi, díky moc za rady. Pomohlo.
Jinak u klasického vyzvánění je úplně jedno kde ta melodie je uložená, protože když ji označím, mám pak v menu možnost "Nastavit jako vyzvánění" a po tomto potvrzení si telefon sám melodii přesune tam, kam potřebuje.
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Dec 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by Franky52 »

To vyzvánění jsem zdůraznil jen proto, že ze svého okolí znám pár "odborníků", kteří si vyzváněcí zvuky nakopčili do vnitřní paměti, a pak se divili, že se jim nějak rychle ztenčuje...
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 120
Joined: Wed Dec 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

Jak změnit sms vyzvánění?

Post by RejPal »

Ty odborníku :lol: .
A uvažuješ také možnost, kdy máš zařízení připojené přes USB k PC přes profil Disk Drive a někdo ti zavolá, příjde SMS? Asi ne! Takže těch pár zvuků, které se používají na vyzvánění zásadně do paměti telefonu! Jako kompenzaci za "zabrané" místo můžeš vymazat ty standardní, když ti 200MB nestačí.

Pro lukas.manak: super rady, ty jsou z dob WM 2003?
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Dec 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Jak změnit sms vyzvánění? //VYŘEŠENO

Post by Franky52 »

Většinou jsem přes USB připojen jen když přenáším velké objemy dat (mapy pro navigace, atd.), takže mi vůbec nevadí, že právě v té chvíli,která není vůbec častá, mi může přijít nějaká SMS bez zvukového upozornění. Proto mne tato možnost netrápí. Více místa ve vnitřní paměti je pro mne mnohem důležitější...
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest