MP3 Přehrávač s možností zesílení hlasitosti nad 100%

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Pedro1872
nováček
nováček
Posts: 18
Joined: Sun Dec 20, 2009 12:26
Zařízení: HTC HD2
Contact:

MP3 Přehrávač s možností zesílení hlasitosti nad 100%

Post by Pedro1872 »

Zdravim, chtel bych Vas poprosit, jestli nekdo neznate nejaky mp3 prehravac, kde se muze zesilit hlasitost jeste nad 100% hlasitosti. Neco jako bylo u TCPMP, kde kdyz mel clovek hlasitost na 100%, tak v moznostech byla funkce jeste zesileni tzv. "preamp". Resil bych to prave TCPMP prehravace, ale stve me ze neumi vypnout displej automaticky. Mam HTC HD2 a kdyz si je namapuju na nejake dolni tlacitka, tak zase uz nebudou fungovat jak maji, ale jen v prehravaci na vypnuti displeje, ale to nechci. U stareho MDA Compactu jsem to namapoval na tlacitko rychle volby pro nahravani poznamek, protoze jsem to stejne nevyuzival, takze kdyzpak neraegoval tak mi to nevadilo. Ale u HD2 by me to stvalo, kdyz je tech tlacitek tak malo a jeste jsou pro me uzitecne. Dekuju moc za kazdou radu :wink:
Mauik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 133
Joined: Fri Sep 18, 2009 16:40
Zařízení: HTC Touch Cruise (Polaris)/HTC HD2/Dell Streak

MP3 Přehrávač s možností zesílení hlasitosti nad 100%

Post by Mauik »

v tomto konkretne neporadim. ale nie je pri sense prehravaci dostatocna hlasitost? ja konkretne pouzivam S2P player a pri maximalnej systemovej aj playerovej hlasitosti sa to neda pocuvat, lebo to ide tak velmi nahlas.
- mam naistalovany SRS WOW HD
- pouzivam kvalitne uzavrete sluchadla AKG K26P
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests