čeština na 2.17.707.1

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Pokinator
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sun Dec 27, 2009 18:08
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

čeština na 2.17.707.1

Post by Pokinator »

Dobrý den,

už jste zkoušel někdo nahrát češtinu na ROM verzi 2.17.707.1? a popřípadě jak to šlapalo?
Díky moc...

EDIT: samozřejmě myslím češtinu která je určena na verzi 2.16.479.1....nikdo nezkoušel?:/
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest