Problém s Hands-Free

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 62
Joined: Thu Oct 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

Problém s Hands-Free

Post by šámot »

ahoj, mám jeden problém.
nemůžu nijak mojí omnii donutit, aby vytáčela čísla přes HF, přitom hovor nebo hudba bez problémů.
na předchozím PDA to šlo a takto šly ovládat i aplikace.
díky za každou radu, tom.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv led 21, 2010 13:42) --

to vážně nikdo nevolá pomocí Hands-free?!
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest