Záloha osobního slovníku

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

Záloha osobního slovníku

Post by Libunda »

Dobrý den, gentlemani.
Pouzívám v HD2 standartní klávesnici s ceskou T9, která umoznuje pridávat valstní slova.
Bohuzel pri kazdém reinstalu se slovník smaze.Nebylo by hezký, mít moznost tento eT9 slovník
prenáset treba mezi různáma zarízeníma, nebo alespon mít moznost ho zazálohovat??!!
Napadá nekoho neco??
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest