Opera Mobile

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
3000HP
nováček
nováček
Posts: 38
Joined: Mon Jan 11, 2010 20:05
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Opera Mobile

Post by 3000HP »

Muzu se zeptat, jaka je nejrychlejsi verze opery ktera jede bez problemu na omnii pro? myslim nataceni atd.. popripade jestli nekdo mate link a navod jak to tam dostat... ja vim ze to jsou hloupe otazky, ale mam poprve mobil s win mobile a jsem totalni zacatecnik... ale snazim se chapat rychle :grin:
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 105
Joined: Fri Dec 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

Opera Mobile

Post by TIePEK »

Ahoj.ky ... ACHJO nedávno jsem založil sekci Dotazy ... SEM a teď už tu zase není nechápu to xD ...
pak je tu hroznej bordel mi příjde ...
ale teď k tvé otázce ...
Podle mě je nejlepčí Opera10 beta jednička mi šlape krásně ... :)
nemám jí co vytknout opravdu NIC ...
3000HP
nováček
nováček
Posts: 38
Joined: Mon Jan 11, 2010 20:05
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Opera Mobile

Post by 3000HP »

Zdravim,tak prave pisu uz pres operu na omnii, vse slape perfektne, jak se da odinstalovat stara opera 9? tahle je fakt super a o dost sviznejsi, ale tu starou tam nechci mit. jo a jeste funguje nataceni displaye i pri zavrene klavesnici jak se starou operou 9? diky moc
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 295
Joined: Sun Nov 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Location: Uherské Hradiště
Contact:

Opera Mobile

Post by HADES »

Starou z tama nedostaneš, nebo zatím nikdo nepřišel na to jak ji odstranit. Leda by sis flashnul nějakou lite ROM, ale pokud je toto tvůj první telefon na WM tak se do toho radši nepouštěj
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 105
Joined: Fri Dec 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

Opera Mobile

Post by TIePEK »

Mno já už jsem tohle taky řešil a"odinstalovat" by se jako dala ... ale je to pro zkušené borce ... xD
pomocí programu ROMextraktor nebo tak nějak se to jmenovalo ... ale netroufal bych si na to ;)
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 295
Joined: Sun Nov 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Location: Uherské Hradiště
Contact:

Opera Mobile

Post by HADES »

to Tiepek - ten tvůj topic tu pořád je, akorát ho moderátor přejmenoval
3000HP
nováček
nováček
Posts: 38
Joined: Mon Jan 11, 2010 20:05
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Opera Mobile

Post by 3000HP »

jasne, takze to jde velmi ztuha. tak diky. jinak taky bych rad nabral nejake zkusenosti,jenze kdyz mi to nikdo nevysvetli,jde to tezko a pochybuju,ze vy ste to hned vedeli,tak se mi hned nesmejte. jinak diky za rady
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 105
Joined: Fri Dec 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

Opera Mobile

Post by TIePEK »

Brácho tady se ti nikdy nesměje ;) ... jenom ti radíme nevrhat se na to ta stará opera by tam nemlěa zase tolik vadit ;) ...

Škoda že to přejmnovali ... lidi by tam mohli házet dotazy ... místo toho tady každej pak vytvoří další podsložky ... těžko se tu orientuju ...
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 295
Joined: Sun Nov 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Location: Uherské Hradiště
Contact:

Opera Mobile

Post by HADES »

Radši více topiců s jasnými názvy než jeden o sto stránkách
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest