zkoušeli jste se prozvonit ale váš telefon zazvoní někdy po druhém skroo třetím tůtnutí ... ?
mám pro vás rozhřešení ... Buď to si nainstalujete zamykátko s2u2 což je opravdu dobré řešení
edit by admin: Warez tady netolerujeme, a to ani přes soukromé zprávy, tak nám to sem netahej (příspěvek upraven)
-- doplnění předchozího příspěvku (stř led 13, 2010 23:48) --
počkat ale já jsem nedával žádnej link na warez ... :-Ooo jenom jsem napsal celé jméno toho prográmku ... :-O to se omlouvám ale žádné warez jsem nedával :-[
-- doplnění předchozího příspěvku (ned čer 27, 2010 0:07) --
našel sem řešení jak aby vám telefon zvonil hnedka ...
půjde to jen na určitých rom asi ... :D a mě to funguje ... tak třeba budeš taky patřit mezi ty šťastlivce ... ?
HKLM/Software/Microsoft/SimContacts/RadioEnableDelay
DWORD: 0
