HTC Sense 2.1 Original ROM, zalozka programy

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
marek1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 256
Joined: Tue Dec 12, 2006 9:06
Zařízení: Nokia Lumia 820 Yellow SanDisk 16GB Ultra Class 10
Location: Usti nad Labem

HTC Sense 2.1 Original ROM, zalozka programy

Post by marek1 »

Nevite, proc nabeh zalozky s programy v HTC Sense 2.1 trva priblizne 2 sekundy. Nejde to nejak zrychlit, krom nahrani nove ROM ? Vim ze pri stisku tlacitka Windows je to okamzite, ale presto bych to uvital i u te zalozky programy.

Dik za tip.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest