mail sense

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Mauik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 133
Joined: Fri Sep 18, 2009 16:40
Zařízení: HTC Touch Cruise (Polaris)/HTC HD2/Dell Streak

mail sense

Post by Mauik »

Urcite to tu uz bolo ale neviem to v tych stovkach prispevkov najst. Otvaranie mailu v sense tuknutim na jeho nahlad fungovalo v pohode. po prvom HR to zrazu nefunguje. Co s tym?
dik

nj, neviem ci skor SR nepomohol. aj tak dik. necham to tu, mozno sa este nejaki sikovni ako ja najdu :tlem:
qendorf
nováček
nováček
Posts: 23
Joined: Sun Nov 08, 2009 14:11
Zařízení: HTC HD2

mail sense

Post by qendorf »

zamkni/odemkni telefon a pak tento topic smaz .)
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot], Seznam.cz and 1 guest