Urcite to tu uz bolo ale neviem to v tych stovkach prispevkov najst. Otvaranie mailu v sense tuknutim na jeho nahlad fungovalo v pohode. po prvom HR to zrazu nefunguje. Co s tym?
dik
nj, neviem ci skor SR nepomohol. aj tak dik. necham to tu, mozno sa este nejaki sikovni ako ja najdu