"Nelze inicializovat fotoaparát...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 86
Joined: Fri Sep 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Location: Rychvald

"Nelze inicializovat fotoaparát...

Post by Spinner »

Ahoj, když jsem chtěl zapnout fotoaparát, tak mi vyskočila tato hláška: "Nelze inicializovat fotoaparát. Selhalo nastavení fotoaparátu". Už se Vám to někomu stalo, případně jak jste tento problém odstranili? Nechce se mi dělat hardreset, i když mám vše zálohované, protože bych musel opět instalovat programy, které používám :evil: Díky za radu.

-- doplnění předchozího příspěvku (leden 4, 2010, 11:59 pm) --

Provedl jsem obnovu z včerejší zálohy a vše je již v naprostém pořádku. Nevím, zda to může mít souvislost, ale dnes jsem instaloval demo verzi programu SlideIT včetně jazykové úpravy a program PowerSMS.

-- doplnění předchozího příspěvku (leden 5, 2010, 11:03 am) --

Právě jsem zjistil, že po instalaci nové Opery (Opera_Mobile_10_WM_beta_2u.cab) se objeví tato zmiňovaná chybová hláška a nelze používat fotoaparát. Když jsem Operu 10 odinstaloval, fotoaparát opět běží bez problémů.
gill88
nováček
nováček
Posts: 43
Joined: Sun Dec 06, 2009 13:33
Zařízení: htc hd2

"Nelze inicializovat fotoaparát...

Post by gill88 »

no me to taky dela.zkusim to s tou operou teda
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

"Nelze inicializovat fotoaparát...

Post by Petulinek »

To je hodně zvláštní, mně běžela Opera 10 beta 2 v pohodě na 1.61 i na Miri, PDAVIET i Topix ROMkách bez takovýchto problémů...
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 86
Joined: Fri Sep 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Location: Rychvald

"Nelze inicializovat fotoaparát...

Post by Spinner »

Zkusil jsem změnit místo instalace Opery 10 z paměťové karty do přístroje a výsledek je stále stejný, tzn. že nelze inicializovat fotoaparát. Je to škoda, protože ta nová Opera se mi moc líbila.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot], Seznam.cz and 1 guest