Díky
Velikost textu při psaní emailů
Velikost textu při psaní emailů
Nevíte někdo kde to zmenším? Píše mi to hrozný krávy
) Text samotného emailu jsem upravil na malé a v pohodě, ale když píšu já tak je to fakt obří. Kde se velikost upravuje prosím?
Díky
Díky
Velikost textu při psaní emailů
Start/Nastavení/Systém/Displej a záložka Velikost textu.
Who is online
Users browsing this forum: Seznam.cz and 1 guest

