Ahoj, nejde mi nainstalovat Compact Net Framework 3.5. Instalace vždy skončí chybovou hláškou: "Chyba instalace se nezdařila. Vypněte všechny programy..." Jaká chyba to nenapíše. Co jde je povypínáno a ani několikerý reset, či instalace jinam, než do zařízení (na kartu/do mého úložiště) nekončí jinak.
Co dělám blbě?
edit//
