HTC Vox - Displej zrcadlově převrácený a vzůhu nohama

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Post Reply
Koblih
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Tue Jul 17, 2007 22:46
Zařízení: N97 mini

HTC Vox - Displej zrcadlově převrácený a vzůhu nohama

Post by Koblih »

Zdravim. Nesetkal se nekdo z vas s podobnym problemem? Zajimalo me jestli to muze byt hardwarova chyba nebo jestli je to softwarove. Objevilo se mi to zatim jen 2x vzdy vecer, 2 dny po sobe. Kdyz telefon vypnu a necham ho do rana "odpocinout" tak je to pak zas OK. Jako bonus k tomu zrcadlovemu displeji se pak stava i to,ze displej zustava podsviceny,ale nic nezobrazuje. Instalovane apkliace uz dlouho zadne,posledni master reset nekdy v zari. jinak telefon bez problemu. Diky za rady
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

HTC Vox - Displej zrcadlově převrácený a vzůhu nohama

Post by Ruslan Botsyurko »

Zkus udělat HR, obnovit jenom kontakty, kalendář a sms , ale programy neobnovovat a používej ho takhle třeba 24h. Pokud se za tu dobu problém neprojeví, tak je to chyba v systému a doporučoval bych flashnout jinou ROM.
Ale spíš se obávám, že to bude HW chyba. tj. pokud ti to bude dělat i po HR a pokud se tenhle problém objevil aniž bys cokoliv instaloval, nebo jinak zasahoval do systému, tak to vypadá spíše na hardware. Nepadal ti třeba poslední dobou Vox na zem? Může to být chyba flexu, ale jistej si nejsem, s timhle jsem se osobně ještě nesetkal. Třeba se jenom povolil kontakt.
Koblih
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Tue Jul 17, 2007 22:46
Zařízení: N97 mini

HTC Vox - Displej zrcadlově převrácený a vzůhu nohama

Post by Koblih »

Ne ne,v posledni dobe mi nespadl. A prave vcera v noci se to nestalo. 2 dny predtim ano. Ty 2 dny byly spolecne v tom,ze jsem byl na pivu v hospode a mel nastaveny hlasity profil...Ja to zatim necham tak a kdyz se to stane znova,tak zkusim ten HR. Jinak tel. uz neni v zaruce,takze v pripade hardwarove chyby to bude dost spatne

-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 22, 2009 11:01) --

Tak vcera vecer se to stalo zas. Co mely vsechny 3 pripady spolecne? bylo to vzdy po 8 hodine vecer a vzdy jsem nebyl doma. Souvislost? Tezko rict :) Jdu na ten HR.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř pro 23, 2009 12:00) --

Bohuzel, po HR se to opakuje. Dalsi poznatek,vzdy se to stane,kdyz mam telefon v kapse ve vertikalni poloze. Pokud ho pak polozim na stul,tak se za chvili "vzpamatuje"... nejake rady/napady/myslenky ?
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 299
Joined: Sun Nov 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Location: Kousek od KV

HTC Vox - Displej zrcadlově převrácený a vzůhu nohama

Post by jenda.69 »

Já bych si dovolil tipnout, že je to uvolněnej flex kabel u displeje.
User avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 257
Joined: Thu Dec 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Location: Zlín

HTC Vox - Displej zrcadlově převrácený a vzůhu nohama

Post by Bruca »

mě to dělá to stejné. momentálně čekám na nový flex, a pak se uvidí, jestli se to zlepší :-)
přeflešování ROM absolutně nepomohlo, stejně tak HR - takže by to měla být vada HW. flexkabel je asi nejnáchylnější, tak snad to bude jím.
ještě že jsou na fóru takové dobré duše, které to umí vyměnit :-)
Koblih
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Tue Jul 17, 2007 22:46
Zařízení: N97 mini

HTC Vox - Displej zrcadlově převrácený a vzůhu nohama

Post by Koblih »

7 stovek za novy kabel,kdyz mam v planu v lete novy telefon,to je asi trochu zbytecne. Mozna kdyz se hecnu,tak to zkusim rozebrat,jestli neni jen nejak uvolneny a do te doby preziju s Nokia 6170. Uzasny stroj:)
User avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 257
Joined: Thu Dec 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Location: Zlín

HTC Vox - Displej zrcadlově převrácený a vzůhu nohama

Post by Bruca »

zkus kouknout na e-bay, třeba tam seženeš i za třetinu ;-)
User avatar
olda
VIP
VIP
Posts: 417
Joined: Wed Jan 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Location: Tábor
Contact:

HTC Vox - Displej zrcadlově převrácený a vzůhu nohama

Post by olda »

Kluci pokud to bude uvolnění flex kabel tak je to v té části s qwerty klávesnicí.Já ho čistil a špatně domáčkla dělalo by to taky blbosti tohoto typu.Tak snad to bude ono.Já mám zase problém s numer.klávesnicí kde mi praskly tlačítka červen. a zelen. sluchátko a ty nejsou nikde k sehnání a musím koupit celý kryt za cca. 1400 kč.Ahoj Olda :wink:
Post Reply

Return to “Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest