error (294) : invalid vender id

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
jirkam
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sun Dec 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Location: Pardubice

error (294) : invalid vender id

Post by jirkam »

ahoj.
mám hd2 od T-mobilu s:
Verze OS: 5.2.21864 (21864.5.0.81)
Verze Manila: 2.5.19202525.0
Verze paměti ROM: 1.43.113.3 (70315) CSY
Datum paměti ROM: 11/05/09
Verze rádia: 2.04.50.22_2
Verze protokolu: 15.26.50.07U

při instalaci ROM 1.48.479.1 mi PC píše "error (294) : invalid vender id"

netušíte někdo prosím co dělám blbě a jak se zbavit T-mobilu z telefonu a jak to uvést do stavu tak jak se to všude prodává? bez t-mobilu. s 15-ti denním copilotem a pod.

díky moc
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

error (294) : invalid vender id

Post by htcjirka »

Snazis se naflashovat oficialni rom na brandovane zarizeni,to je snad jasne ze to konci errorem.Resenim je pro tebe bud pouzit metodu gold card pro flash jine rom anebo cekat az vyjde HardSPL.
jirkam
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sun Dec 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Location: Pardubice

error (294) : invalid vender id

Post by jirkam »

zeptám se jako blbec:
metoda gold card je metoda kompletního odstranění původního sw a nahrazením novým?
a kdy by se dalo očekávat, že vyjde HardSPL? týden, měsíc, rok? kdo to vydává?
díky moc
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

error (294) : invalid vender id

Post by htcjirka »

metoda Gold Card je flash z pametove karty,tuto Gold Card si musis udelat dle tohoto navodu

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=591314" onclick="window.open(this.href);return false;

HardSPL bude tez publikovano na xda-developers kde bylo oznameno ze jiz brzy bude dostupne - nechtej po me vedet co je to brzy ;-)

Jinak nezapominej,pokud nemas puvodni T-Mobile rom a flashnes jinou rom v pripade reklamace se muzes dostat do problemu.
jirkam
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sun Dec 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Location: Pardubice

error (294) : invalid vender id

Post by jirkam »

na ten návod jsem už koukal. docela mě děsí.

jsem si vědom potíží při reklamaci. jde někde sehnat nebo udělat původní ROM od tmobilu?
díky moc
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

error (294) : invalid vender id

Post by htcjirka »

Nevim jak dalece jsou uz dostupne vsechny nastroje na xda-developers konrektne co se tyce HD2.Ale urcite by to chtelo si udelat dump sve romky.
jirkam
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sun Dec 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Location: Pardubice

error (294) : invalid vender id

Post by jirkam »

to je stejná divočina jako gold card? nebo je to jednodušší?
díky moc
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

error (294) : invalid vender id

Post by htcjirka »

Ja bych vydrzel pokud s tim nemas zkusenosti.T-Mobile zcela jiste take vyda upgrade rom,tim padem jakoby zalohu rom mit budes,do te doby uz bude venku i HardSPL(uzamknuti zarizeni je jednoduche).Zalezi jak jsi nedockavy a jak jsi hodne se soucasnym stavem nespokojeny.
jirkam
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sun Dec 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Location: Pardubice

error (294) : invalid vender id

Post by jirkam »

zkušenosti s tím fakt nemám. raději počkám na rom od tmobil. vono to není tak hrozný. jen jsem chtěl novější ROM.
moc děkuji za tvůj čas a přeju hezký svátky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

error (294) : invalid vender id

Post by htcjirka »

Take přeji hezké svátky :wink:
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 310
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:28
Contact:

error (294) : invalid vender id

Post by anawarr »

htcjirka wrote:
Jinak nezapominej,pokud nemas puvodni T-Mobile rom a flashnes jinou rom v pripade reklamace se muzes dostat do problemu.

nikdy v minulosti nebyla "jakákoliv" verze ROM důvodem k odmítnutí reklamace hardware
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

error (294) : invalid vender id

Post by htcjirka »

Prave u T-Mobile uz s tim setkal.Neni to pokazde,ale to riziko tu existue a je potreba prednim varovat a upozornit na nej.Navic proto je tam slovíčko "mužeš" ne,že zákonite musí.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

error (294) : invalid vender id

Post by Milan Pištělka »

to jirkam:
Vůbec není třeba se obávat flashnutí novější ROMky. Tady je podrobný návod v češtině.
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

error (294) : invalid vender id

Post by Libunda »

Mnooo, ono to zase takova legrace nebude, protoze to zkousím uz 2 hodiny a neprojde mi to. Zkousel jsem to teda podle AJ navodu na XDA, tak jeste mrknu na CZ, jestli jsem se nekde neuklepl.
Udelám presne bod po bodu, jak je uvedeno, ale jakmile se spustí flash z karty tak tam vyskocí chybová hláska a spadne to zpátky do trikolory a konec. :-(

Loading .....
00028002
not allow

EDIT: vyřešeno: QMAT občas vygeneruje špatný image. Zkusil jsem behem pár minut 2x vygenerovat. Jeden image fungoval, druhý né !!!
User avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 78
Joined: Fri Dec 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Contact:

error (294) : invalid vender id

Post by by PeITeeR »

ale stejne...kdyby jste nekdo mel tu povodni t-mobilackou rom 1.43 tak by nebylo na skodu to nekam upnout :-)
urcite kdybych chtel pozdeji reklamovat tak bych tam radsi narval tu puvodni at se s nima nemusim otravovat kdyby mi chteli chcat na paty,pac opravdu nevim jak to chodi a neznam sva prava co se tohoto tyce..
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest