Omnia II - Sygic 2009 připojování ?

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 419
Joined: Fri Jun 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Location: Bratislava
Contact:

Omnia II - Sygic 2009 připojování ?

Post by pk »

to si aGPS stahuje data o satelitoch. To sa nastavuje v systeme a nie v navigacii
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest