testování 3G u T-mobile
testování 3G u T-mobile
Nezkoušeli jste někdo na Omnii Pro 3G od t-mobilu jak má teď možnost testování ? Mě to nepůjde, hlásí mi to špatný typ SIM karty. Takže si počkám až do 27.1.2010, kdy pojede pro všechny. Ale zeptám se, musí se pro 3G někde něco přepnout ? Vybírá si to automaticky 3G, když je v dosahu i EDGE ? Nebo se to musí přehodit ručně, jak když se zapíná wifi ?
-
HADES
- častý přispěvatel

- Posts: 295
- Joined: Sun Nov 16, 2008 21:06
- Zařízení: Samsung Omnia Pro
- Location: Uherské Hradiště
- Contact:
testování 3G u T-mobile
Tak prvně 3G není EDGE ale HDSPA/HSUPA. Defaultně je to u OPro zapnuté, zkontrolovat si to můžeš v Nastavení/Nastavení sítě/HSDPA -> Povolit HSDPA
testování 3G u T-mobile
Vím, že 3g není edge. Jen, že se mi tyto dvě technologie prohazují, tak jen jaká má přednost nebo jak se to určuje. Ano, HSDPA mám zapnuté.
Ale ptám se na zkušenosti.
Ale ptám se na zkušenosti.
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
testování 3G u T-mobile
Telefon si vybira a preferuje vzdy nejrychlejsi technologii,vic neni treba komentovat.Budes-li v oblasti se slabsim pokryti 3G/HSDPA muze se stat,že ti kazdou chvili či často bude telefon prepinat mezi 3G(H) a EDGE ci GPRS.
testování 3G u T-mobile
díky, přesně to jsem potřeboval vědět 
-- stř pro 16, 2009 17:59 --
Tak jsem si nechal vyměnit SIMku a už testuju. No a je to pořádnej fofr. Načítá to skoro tak rychle jako na kompu. škoda ale, že pokrytí zatím nic moc
. Jen se mi tam občas objeví 3G a občas 3G+ . Jaký je v tom rozdíl ?
-- stř pro 16, 2009 17:59 --
Tak jsem si nechal vyměnit SIMku a už testuju. No a je to pořádnej fofr. Načítá to skoro tak rychle jako na kompu. škoda ale, že pokrytí zatím nic moc
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest