HTC Music
-
Frydex
- nováček

- Posts: 38
- Joined: Mon Sep 17, 2007 19:38
- Zařízení: HTC HD2
- Location: Ostrava
- Contact:
HTC Music
Mám ROM 1.48 a už i u te předešlé mi nešla přehrávat hudba přímo v Sense, jen přes MediaPlayer. Probíhá to tak, že přejedu na záložku hudby, MP3 se načítají (kolečko se točí) a když tapnu na Play, tak mi to přehraje jen asi 10 vteřin skladby a pak to stichne a nic..... Kde je chyba ?
-
Vegan
- častý přispěvatel

- Posts: 180
- Joined: Thu Nov 05, 2009 21:44
- Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
- Location: Moravska placka (Hana)
HTC Music
Ta sranda od HTC prochazi vsechny skladby a dela si jakousi databazi coz pokud mas hudby na karte hodne chvili trva a protoze i kdyz uz je databaze vytvorena to kontroluje jeji aktualnost tak to dela pokazde temer. A jestli mas navic zaple automaticky stahovat s internetu obrazky alb tak ti to bude trvat tim tuplem
.
-
Frydex
- nováček

- Posts: 38
- Joined: Mon Sep 17, 2007 19:38
- Zařízení: HTC HD2
- Location: Ostrava
- Contact:
HTC Music
Ale můžu čekat jak dlouho chci, i hodinu a stejně to pak udělá. Aktualizace mám vypnuté. Mimochodem načítá to jen chvíli, teda podle animace kolečka.. tak 20sec. Prostě nepřehraje skladbu... 
-- doplnění předchozího příspěvku (pon pro 14, 2009 18:46) --
??? nikdo jiný nemá tenhle problém
-- doplnění předchozího příspěvku (pon pro 14, 2009 18:46) --
??? nikdo jiný nemá tenhle problém
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
