Vůle displeje vůči klávesnici

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
sairon
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob říj 20, 2007 16:24
Zařízení: QTek 8310 / HTC Touch Pro

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od sairon »

Pořídil jsem si tuhle novou hračku z druhé (respektive třetí) ruky a všiml jsem si, že je v zavřeném stavu docela znatelná vůle displeje vůči klávesnici. Horní díl jde "otáčet" trochu do stran ve směru, kam se vysouvá nad klávesnicí. Je to normální nebo to je námahou pružin otevíracího mechanismu?
Egon
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob zář 22, 2007 13:28
Zařízení: Motorola Defy+

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od Egon »

Je to "normální". Bohužel.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od vaseks0001 »

A chtel jsem se zeptat je to normalni kdyz horni cast s displayem se kyva nahoru a dolu?
lukkis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř dub 08, 2009 5:55
Zařízení: HTC Touch Pro

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od lukkis »

Zdravím... Normální to určitě není když wm mobil takové ceny trpí takovou věcí. Ale bohužel na veškeré vůle vysouvacího mechanismu, rozevírání horní a dolní části a přejíždění přes sebe se reklamace nevztahuje a vsp data neuznává. Oprava brána jako pozáruční a placená uživatelem. Mluvím z vlastní zkušenosti...
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od vaseks0001 »

je to hruza stve me to. je to takove neprijemne. Chtel jsem se zeptat kolik tak asi oprava stoji?
lukkis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř dub 08, 2009 5:55
Zařízení: HTC Touch Pro

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od lukkis »

No mi osobně to nacenili s prací a náhradními díly cca na 2400 s dph. Tuto cenovou nabídku jsem odmítl... Ale je to víc než hodně nepříjemné to viklání a rozevírání!!! Už jsem tady o tom dvakrát psal jestli má někdo další zkušenosti ale moc odezvy nebylo...
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od vaseks0001 »

To me vazne na tomhle mobilu stve stoji to kolem 12.000kc a ma to takovou velkou a docela poctatnou chybu. Investuji 2tisice za opravu a bude mi to delat znovu. Ale premyslim nad tim ze to rozeberu a mrknu se na to. ne¨zkousel to uz nekdo?
lukkis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř dub 08, 2009 5:55
Zařízení: HTC Touch Pro

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od lukkis »

Měl jsem to v úmyslu vyzkoušet...ale je tam problém s ochrannou nálepkou void která je vlastně plomba kvůli záruky. A jelikož jsem měl už letos raphaela 2X na reklamaci tak jsem byl rád že jsem do toho nelezl a zůstala mi záruka. Ale pekelně mně to štve ty vůle navíc se to zhoršuje.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od vaseks0001 »

no to mas dobre ze to mas v zaruce ja to mam kupovane z Ameriky takze zaruku nemam a jeste jsem nemel odvahu do toho jit. Ale uz asi to rozeberu. No zhorsuje se to a dost. Snad se to bude jen kyvat a neupadne mi klavesnice. Chtel jse psat dopis a informovat se u htc firmy ale neumim jazyk:-( Super masina ale ty problemy des
lukkis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř dub 08, 2009 5:55
Zařízení: HTC Touch Pro

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od lukkis »

Tak to potom jo...mít to takhle tak už to mám rozebrané dávno:) V servisním manuálu je jak na to... A na ebay jsem viděl ke koupi celý vysouvací mechanismus pokud by s tím nešlo nic udělat. No záruka mi byla dobrá protože mi měnili přední klávku poprvé a podruhé HW klávku a celou desku. Takže kdybych ji neměl tak to můžu zahodit. V servisním manuálu je jak na to...
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od vaseks0001 »

No jenze ja jsem ot att nedostal manual. Dostal ale tam neni skoro nic. Asi nemas moznost to nejak oskenovat a nekde mi to poslat? A kolik asi ten mechanizmus stoji?
lukkis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř dub 08, 2009 5:55
Zařízení: HTC Touch Pro

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od lukkis »

No v normálním manuálu to není. Je to v servisním pro servisáky. Jsou tam i náhradní díly a jejich čísla atd.
Tady máš link kde je postup i manuál ke stažení:
http://www.touchpro.cz/?p=clanek&id=4
A tady ebay kde se dají koupi nd:
http://cgi.ebay.com/HTC-FUZE-TOUCH-PRO- ... 518e3d3d46
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Vůle displeje vůči klávesnici

Příspěvek od vaseks0001 »

Jsem se na to koukal a je to slozite. nevim zda na to vezmu odvahu to tak vykuchat:-) Jenom sem se dival na obrazky jak je ten mechanizmus a nevim co by tam slo tak opravit. Nevim co mam delat:-):-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů