HTC Sense do Omnie Pro

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
kopcakk
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Tue Dec 08, 2009 22:42
Zařízení: Sony Xperia T

HTC Sense do Omnie Pro

Post by kopcakk »

Dobrý den.
Přemýslím nad koupí Samsungu Omnia Pro. A chtel bych se zeptat jestli se nedá nějak nahrat do tohoto zařízení prostředí HTC Sence misto toho Touchwiz od Samsungu. Nejspíše je to kravina, ale nedalo mi to a tak jsem se zkusil zeptat.

Děkuji za odpovědi :)
DubyDu
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 86
Joined: Thu Mar 20, 2008 15:16
Zařízení: HTC Titan

HTC Sense do Omnie Pro

Post by DubyDu »

zatim ne, ale myslím že to někdo brzy vykutí, viz. video s Omnii 2

http://www.youtube.com/watch?v=27ZCfcIqeIM" onclick="window.open(this.href);return false;
kopcakk
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Tue Dec 08, 2009 22:42
Zařízení: Sony Xperia T

HTC Sense do Omnie Pro

Post by kopcakk »

tak to je dost našláplý :) ... a ale půjde to na ommii pro? ptž jsem někde četl že prý má malou RAM ikdž mi 256Mb málo na mobil nepřipadne...
Daidalos
smartstar
smartstar
Posts: 923
Joined: Thu Nov 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Location: Praha
Contact:

HTC Sense do Omnie Pro

Post by Daidalos »

Čekni to tady :
http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... pro-b7610/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tam se to řeší ;-) ,jinak vypadá to,že by se to mohlo celkem solidně povéct.
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

HTC Sense do Omnie Pro

Post by ziminix »

kopcakk wrote:ptž jsem někde četl že prý má malou RAM ikdž mi 256Mb málo na mobil nepřipadne...
WM zařízení zatím stejně neumí reálně využít víc jak 256MB RAM.
Svestka
smartguru
smartguru
Posts: 734
Joined: Thu Jul 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

HTC Sense do Omnie Pro

Post by Svestka »

Ach to jsi četl prosímtě kde že 256MB je málo? To prohlašují maximálně ti, kteří si koupí své první WM zařízení, které má náhodou více než 256MB a potom všude prohlašují, že cokoliv méně než to jejich je vlastně málo...
kopcakk
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Tue Dec 08, 2009 22:42
Zařízení: Sony Xperia T

HTC Sense do Omnie Pro

Post by kopcakk »

no někde tady na foru kdosi psal že je to málo ale podlě mě neni :) .. na mobil to stačí :)
Daidalos
smartstar
smartstar
Posts: 923
Joined: Thu Nov 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Location: Praha
Contact:

HTC Sense do Omnie Pro

Post by Daidalos »

Achjo,ještě nedávno jsem žil s 64 mb ram! To je málo :-D 256 je nádhera..
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest