Přemýslím nad koupí Samsungu Omnia Pro. A chtel bych se zeptat jestli se nedá nějak nahrat do tohoto zařízení prostředí HTC Sence misto toho Touchwiz od Samsungu. Nejspíše je to kravina, ale nedalo mi to a tak jsem se zkusil zeptat.
Děkuji za odpovědi




