Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od prcek15 »

Pistolník:
Složka 2577 je jen instalace, potom se vše spouští přes Program Files. Takže nainstaluješ jednu nav z 2577, restart. Vymažeš 2577 z karty. Přetáhneš do karty druhou 2577 a nainstaluješ, restart a o5 odstraníš. :wink:

EDIT: Milan mě předběhl. :)
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Radek Hulán »

Tak info ke Copilotu 8 - jak jsem popisoval problém, že jde mít aktivní buď EU anebo North America, tak to vyřešil email na support, který mi vygeneroval jiný licenční klíč a mám teď aktivní EU+NA. Při nákupu je potřeba dávat pozor, zda se kupuje "new license" anebo "upgrade license". Cena je stejná, ale "new license" neumí "merge" na stávající licence..
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Termiks »

Tak sem dnes vyzkoušel CoPilota v autě a moc dobrej dojem na mne teda neudělal. Jel sem pouze pro benzín a do krámu...Když sem se blížil k benzínce tak mi radil ať odbočím do leva, ale benzínka byla v pravo (předpokládám že to je pouze chyba mapy, i když sem měl přes samotný program stažené aktualizace). Druhá chyba nastala když mě navigoval do zákazu vjezdu (možná stejná chyba s mapama). A třetí chybka při navigaci mi na křivatce řek pouze na následující křižovatce zatočte, ale neřekl kam a to mi na jiných křižovatkách řikal. Mám z toho trochu rozporuplné pocity, už sem měl v plánu zakoupit licenci, ale tohle mě trochu přibrzdilo. Uživatlsky je to program velice příjemný, ovladatelnost je taky zdařilá, ale aktualizace map nic moc, a to nebydlím v nějaké zapadlé vesničče...
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mirekp »

mám takový dotázek, zda někdo nevíte kam se ukládá skin u igo8 na kartě. chtěl jsem si změnit na jiný skin, ale když je uložím na kartu do skinu igo8/comtemt/skin, tak odtamtud to nebere. koukal jsem, že ani default skin zde není. poradí někdo? :?:
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

to mirekp:
V adresáři igo8/comtemt/skin určitě skiny nejsou, ale v igo8/content/skin jsou určitě a nikde jinde být nemůžou.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Navigace na eD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mirekp »

:tlem: to byl samozřejmě překlep. ale stejně v tom adresáři jsem si myslel, že tam bude aspon ten základní, ale není tam. když tam nahraju další, jako např. něco od "dimky" nebo od "gj" tak se mi na karte zobrazí, ale při nastartování iga ne, ale je tam ten default a ten zase v adresáři skin není ??? :?: takže kde hledat?? prolezl jsem celý adresář na karte, a dokonce jsem prošel i adresář igo8 na hd2, ale nic, nenašel jsem ten default. tak kde by měl být??
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob srp 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mcm59 »

Default skin je zabalenej v Data.zip ve složce ui_igo8. Ostatní skiny se dávaj do igo8/content/skin , musí být zazipovaný a hlavně podporovat daný rozlišení displeje. Jinak se ti v nabídce neobjeví. Takže si ten skin od Dimky rozbal a podívej se jestli ve složce ui_igo8 jsou složky 240_400 a 400_240, případně 480_800 a 800_480. Pokud to tam není, skin se v IGO neobjeví.
Matta
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pon pro 07, 2009 7:57
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Hradec Králové

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Matta »

Zdravím,
podařila se mi včera cesta časem,po spuštění CoPilota.Poprvé naběhnul normálně,abych si ho vylepšil,
dal jsem stáhnout aktualizaci mapy ČR.Doma přes WIFI(teda doufám,neukazovalo kromě baru nic)Mapa
měla mít asi 57 mega.V půlce stahování jsem musel odejít,tak cancel ,no a při dalším spuštění
CoPilota-trial expired! :-(
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mirekp »

to mcm59: díky za radu, pokouknu na to.
přesně jak si říkal, našel jsem skin 400x800 a už to fachčí. :wink:
blikcvak
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte pro 08, 2009 10:55
Zařízení: HTC HD2, Omnia W,SG S4

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od blikcvak »

Zdravim chtěl bych se zeptat na jednu věc snad mě nezabijete :) potřeboval bych nastavit aby se mi iGO8 zobrazovalo i našířku, ale nějak nevím jak. v registrech
\\\register\HKCU\Software\HTC\HTCSENSOR\ModuleName\ -> sem si vytvoril polozku iGo8 s odkazem na umístění na kartě.
ale teď si nevím rady co mám přesně napsat do
\\\register\HKCU\Software\HTC\HTCSENSOR\WhiteList\ -> vytvoril sem si tam polozku ALE NEVIM CO TAM mám napsat?? poradí prosím někdo? díky.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od barberry.pha »

mam pocit ze igo jde nastavit na sirku primo v igo .. ale jde bud na vysku nebo ne sirku .. takze nefunguje podle otoceni pristroje .. pokud se to nejak nezmeni v registrech .. ale napevno to jde primo v igo
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od by PeITeeR »

ja to v programu zkousel nastavit..sice probehne restart aplikace ale obrazovka zustava porad na vysku..
Takze co s tim ?
maniaczek
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte lis 06, 2007 19:26
Zařízení: SGS, DHD

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od maniaczek »

vse zalezi na skinu, pokud neni v nim oboje rozliseni (800x480 a 480x800) tak se ti to nepovede

tad si najdes skiny
http://www.i-go8.com/search/label/SKINS" onclick="window.open(this.href);return false;
jen hledej spravne rozliseni a verze iGo
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Jindrapro »

Co mas v sys.txt? Kdyz to otevres tak me pomohlo vymazat vse co obsahovalo slovo portrait a wide, nebo jak to tam je a dal jsem tam hodnotu autoconfig=1. Kdyz se podivas po problematice sys.txt tak to najdes. mam za to, ze igo neumi jako tomtom se preorientovet podle senzoru, vzdy se musi zmenit orientace v nastaveni a musi probehnout restart programu.

Ten zapis vypada nejk takto, to jsem vymazal....
;[rawdisplay]
;class="landscape"
;screen_x=320
;screen_y=240

Misto toho tam ma mimo jine toto:

[rawdisplay]
autoconfig=1
highres=1
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

V poslední verzi 8.3.4.102680 to funguje tak, že v iGO8 se zaškrtne v nastavení orientace obrazovky "Užij.nastav.zařízení" a při dalším startu iGO8 se automaticky nastaví podle zařízení.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mirekp »

mám ještě starší verzi igo8 ( 8.3.2.64873) mě se v igo8 nic automaticky neopravilo, i když jsem v nastavení zadal na šířku a restart, tak stále byl ny výšku a tak jsem to opravil v sys.txt :
SYS.TXT
(295 bajtů) Staženo 346 x
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

ono to funguje tak,že stroj musí být nastaven na šířku a teprve pak spouštět iGO8.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mirekp »

jak to myslíš? stroj musí být nastaven na šířku a pak teprve spouštet igo, jako že stroj natočím na šířku fyzicky a pak spustím igo?
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

No myslím to tak, jak to říkám, tedy píšu, ručně (např, namapovaným tlačítkem) dám stroj na placato. Pochopitelně nepomůže ho dát na delší stranu fyzicky. :grin:
Frydex se netrefil. :-D
Aby bylo úplně jasno, automatiku přetáčení zásadně nepoužívám, jen to otravuje. Sám si rozhodnu, jak chci mít stroj orientovaný.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mirekp »

tak jsem hledal nějaký hezký skin do igo8 a našel jsem chodící na 800x400 a 400x800 pouze jediný a to od gurjona. skiny od dimky i když jsou psané na rozlišení 800x400, tak stejně pak tam 800x400 není a nejedou. nepomohla ani úprava v sys pomocí přes vga? nevíte někdo o nějakém fčním. na minulé stránce je odkaz, ale ty nejedou na našem rozlišení. :?:
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti