Zdravím,
co to prosím vás jsou ty "šedivky"? Našel jsem to na jinem fóru. To jako, že nemám kupovat Omnii II u nikoho jiného krom Samsungu a operátorů? Našel jsem ji u více prodejců na netu, kteří mají i kamenný obchod (dokonce jeden navštěvuji). Je v tom nějaký problém?
Děkuji za odpověď.
"šedivky"
-
Daidalos
- smartstar

- Posts: 923
- Joined: Thu Nov 13, 2008 13:57
- Zařízení: Xiaomi Mi4
- Location: Praha
- Contact:
"šedivky"
Šedivky jsou telefony,které nejsou určené pro náš trh.
Obchod je většinou dováží,a solidnější dohrávají český SW.Problémy ale často začínaji u reklamace,kdy jí obchod ne moc vstřícně vyřizuje,často řekne,že je to vaše vina. Nejdřív si o tom obchodu přečti někde pár zkušeností.
Jinak já osobně šedivku vlastním a zatím žádný problém
(kupováno v mobildicku)
P.S: Zkus vyhledávání,zakládání zbytečných témat je k ničemu.Pomatuji si,že aspoň jednou (určitě víckrát) je tu zodpovězeno co šedivka je.
Obchod je většinou dováží,a solidnější dohrávají český SW.Problémy ale často začínaji u reklamace,kdy jí obchod ne moc vstřícně vyřizuje,často řekne,že je to vaše vina. Nejdřív si o tom obchodu přečti někde pár zkušeností.
Jinak já osobně šedivku vlastním a zatím žádný problém
P.S: Zkus vyhledávání,zakládání zbytečných témat je k ničemu.Pomatuji si,že aspoň jednou (určitě víckrát) je tu zodpovězeno co šedivka je.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
