Hlasitost v aplikacích

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Pavel Niderle
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Sat Jun 06, 2009 13:41
Zařízení: HTC diamond 2

Hlasitost v aplikacích

Post by Pavel Niderle »

Nevíte, jak nastavit ovládání hlasitosti v aplikacích (Core player atd.), tak aby byla stejná jako třeba v aplikaci youtube, FM radio? V Core je docela nechutné, když se objeví systémová hlasitost a po tapnutí je obraz minimalizovaný.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest