WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
HoviXXX
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát dub 17, 2009 14:08
Zařízení: HTC Diamond

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od HoviXXX »

Zdravim všechny odborniky a prosim o radu. Na mem Diamondovi ( Eržika V5 těžká) nejde zapnout wifi..Vždy když na záložce Nastavení v TFLO dam komunikace a chci dát zap.takovym tim supatkem,tak jen windows zapřemejslí a nic..Pořad vyp..A když dam Wifi,pokročilé,tak to napíše že je vypnuta. A když tapnu na zapnout,tak to nereaguje a zase nic..Na předchozí ROM byl problem stejny..Mam teda vratit ROM a šupat reklamovat?? Nejdriv sem se na to chtel vybodnout,wifi nepouživam,ale pak sem si rikal v pripade prodeje docela handicap..A vysvetlovat nekomu že to asi funguje,že staci jen reklamace...To asi neni dobre..Takže nejaka rada?? Díky moc
Uživatelský avatar
huhu
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 27, 2008 23:13
Zařízení: MDA Compact IV

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od huhu »

Mne to podobne blblo pri niektorych ROMkach (aj pri erzike) Ale nedalo sa to zapnut len v TF3D. cez windows a ine (sbp shell...) mi to slo v pohode.
Riesil som to inou ROM :)

Skus inu ROMku, ci to nieje len tym, aby si nemal sbytocny stres :)
HoviXXX
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát dub 17, 2009 14:08
Zařízení: HTC Diamond

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od HoviXXX »

Jj,díky,ale mě to nejde ani we win nastavit...Prostě porad je tam jen zapnout a nic...A jinou ROMku jsem taky zkoušel,ale porad stejnej vysledek..Takže zitra reklamace a běda jak ne :tlem: to přece musi fachat s ofiko ROM.. A stres nemam,sou horší věci,zlatej SE K750i :tlem: Jinak ale díky
infiniti
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 28, 2009 16:08
Zařízení: HTC Touch Diamond

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od infiniti »

Měl jsem stejný problém a byl jsem to reklamovat. Reklamaci mi uznali a nyní WIFI funguje bez problému s jakoukoliv ROMkou :wink: V protokolu je psáno, že měnili tlačítka, což nechápu co to má společného s wifi :grin: ale WIFI funguje a aspoň mám nový spodní panel s tlačítky :)
Haveja
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob dub 26, 2008 13:33
Zařízení: HTC Touch Diamond
Kontaktovat uživatele:

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od Haveja »

chtel bych se zeptat jak ma velky dosah mobil s Wifi? protoze mam doma AP, a kdyz jsem tak 2 metry od nej tam mam na mobilu jen jednu carku signalu? je to divny? a to treba Iphone ma plny a pak jsem daleko venku az 10 metru za barakem. a to diamond uz vubec nema, staci kdyz jsem od nej tak 4 metry. :???: :-(


EDIT: stejne mám mobil(koupil jsem ho na aukru) po zaruce, tak jsem zkusil, rozebrat podle navodu
http://mikechannon.net/PDF%20Manuals/HT ... Manual.pdf

a hledal jsem pripojeni na WIFI, a samozrejme byl nepripojeny konektor(asi vypadly) na WIFI a na Bluetooth.
ted to fachááááá!!!! :tlem: :tlem:
StepanP
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned říj 05, 2008 7:44
Zařízení: Nokia Lumia 920, Lumia 800, Microsoft Surface RT

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od StepanP »

Hlasím stejné potíže. Používám BsB 6.5.1F a už asi den mě nejde zapnout jakýmkoliv způsobem WiFi modul. HardReset nepomohl. Takže to asi vypadá na reklamaci a nahrávání původní ROM a SPL? Mimochodem můžu použít ROMku umístěnou na sunnysoft.cz/htc a lokalizačního balíčku? Bude to k úspěšné reklamaci stačit?
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od Paulos »

Mělo by to stačit, je to oficiální ROMka od HTC ;-)

Co se týče WiFi problému, měl jsem ho taky. Asi opravdu záleží na ROMce, protože v jedné to nedělalo a v druhé mám problém WiFi zapnout nebo vypnout. Momentálně používám Ahen D6m (WM6.5.1 - mimochodem má krásný vzhled 8-) ) a nemám s tím problém. Zkus ji nahrát k sobě...
StepanP
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned říj 05, 2008 7:44
Zařízení: Nokia Lumia 920, Lumia 800, Microsoft Surface RT

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od StepanP »

Díky za radu. No osobně mi není moc sympatická ta dřevěná barva, ale ta by měla jít změnit jestli se nepletu. Ještě jeden dotaz. Obsahuje ROM od sunnysoftu také RADIO? Protože nevím jaké tam bylo původně nahrané a já si tam samozřejmě nahrál jiné..
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od Paulos »

Na 99% se přehraje i rádio. Zbývající 1% je moje přetrvávacjíci nejistota, že to tak opravdu bude... :-D Určitě se obnoví bootovací obrazovky. A dřevěný vzhled Ahenu samozřejmě můžeš vyměnit ;-)
StepanP
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned říj 05, 2008 7:44
Zařízení: Nokia Lumia 920, Lumia 800, Microsoft Surface RT

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od StepanP »

Tak WiFi nefunguje v žádné ROM ani té originální. Takže telefon pujde bohužel na reklamaci :-( Flash originál ROM ze stránek Sunnysoft proběhl bez problému. Teď musím obnovit SPL. Můžu postupovat podle návodu umístěný zde na http://smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-diamond. Nevím jaký hardSPL jsem použil...můžu klidně použít ten umístěný v odkazech při obnovování SPL?
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od Paulos »

Ou... nemilé :(
Můžeš použít StockSPL ze stránky, kterou jsi sem napsal, bude to fungovat ;)
Uživatelský avatar
čiko7
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: stř lis 19, 2008 14:28
Zařízení: HTC Touch Diamond
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

WiFi ne nefunguje,ale nejde zapnout

Příspěvek od čiko7 »

Ahoj všem,
již delší dobu používám Eržiku . Často používam wi-fi připojení jak doma, tak i venku na různých místech. Vždy se mi po zapnutí wifi mimo domov zobrazila nějaká nová síť, ke které jsem se bez problému připojil a vesele brouzdal po netu nebo používal různé kecálky. Až dnes jsem zjistil při pokusu o připojení, že mi najde veškeré sítě, ale nepřipojí se. pokouší se o to, ale bez úspěchu. A je jedno, jestli je síla signálu 1 nebo 4 čárky. Zkoušel jsem měkký restart ale bez výsledku. Prosím proto o jakoukoliv radu. Předem díky.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř lis 25, 2009 10:36) --

Ahoj,
problém vyřešen. Stačilo restartnout wi-fi router do továrního nastavení a už to zase funguje. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti