Cista Rychla FUNKCNI ROM Win 6.1

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Post Reply
handy
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Sun Nov 22, 2009 13:00
Zařízení: Asus Padfone 16GB

Cista Rychla FUNKCNI ROM Win 6.1

Post by handy »

Dobry den, pedem se omlouvam, ze tady znovu oteviram tema typu "prosim prosim ktera ROM" ,ale uz me nenapada jina moznost. Je to mozna usmevne, ale porad mam na svem Kaiserovi win 6.0 original HTC. To proto, ze telefon pouzivam na praci a nechtel jsem riskovat prechod spojeny s vychytavanim chyb ruznych ROM co jsem si kdy vybral. Bohuzel rychlost originalni ROM je naprosto zoufala. Casem je to samozrejme stale horsi a horsi, takze jsem se rozhodl pro novy system. Prosim Vas tedy o radu. Shanim cistou ROM(bez vymozenosti typu Manila 2D nebo podobne), ktera po nainstalovani bude fungovat a nebude trpet podobnymi "lagy" jako ta originalni. Prodlevy po vysunuti klavesnice. Pomale otaceni obrazovky apod. Pritom ale bude mit jen zakladni nutne programy. Sam si zbytek doinstaluji. Díky za pomoc nebo aspon navrhy, ktera ROM se memu idealu alespon co nejvice blizi. Diky
P.S. Jedine co bych od ni chtel navic jsou ovladace na D3D, ale pokud nebudou nainstalovat je snad zvadnu take.
User avatar
Tubuss
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 119
Joined: Fri Aug 15, 2008 10:00
Zařízení: LG OO, HTC Kaiser
Location: Písek
Contact:

Cista Rychla FUNKCNI ROM Win 6.1

Post by Tubuss »

musí to být 6.1 ?
handy
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Sun Nov 22, 2009 13:00
Zařízení: Asus Padfone 16GB

Cista Rychla FUNKCNI ROM Win 6.1

Post by handy »

Nevim jeslti je nejaka 6.5 tak vychytana jako ROM pochazeji z win 6.1 . Co tak ctu tak mi prijde ze 6.5 jsou stale trochu ve fazi vyvoje, ale proti 6.1 toho mimo jineho vzhledu neprinasi az tak moc noveho. Ja osobne nejsem zastance ovladani prstem. Stylus mi nevadi a jsem na nej nauceny. Prst pouzivam pouze na ovladani HTC Home. Pokud ale exisuje podle Vas ROM pochazejici z win 6.5 splnujici co jsme psal, tak sem s ni :)
User avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 163
Joined: Tue Nov 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Location: Ružomberok

Cista Rychla FUNKCNI ROM Win 6.1

Post by peter34 »

Za seba Ti môžem odporučiť WM 6.1 Ultimate X.V7.Naked.2G od PDA Corner z xda-dev. Neobsahuje Manillu, ani HTC Home, obsahuje požadované D3D. Nezasekáva sa, som s ňou maximálne spokojný.
handy
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Sun Nov 22, 2009 13:00
Zařízení: Asus Padfone 16GB

Cista Rychla FUNKCNI ROM Win 6.1

Post by handy »

Ta se zda jako docela horky kandidat. Jedine co, ze na xda-dev je uz V9 . Jenom se chci zeptat na Vas nazor. Je lepsi flashnout V7 kdyz je otestovana nebo uz rovnou V9 protoze muze byt jeste vic vyladena a predpokladma, ze to co funguje ve V7 je ve verzi 9 funkci minimalne stejne tak. Ja osobne se spis priklanim k variante instalace otestovane funkci ROM tzn. V7.
User avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 163
Joined: Tue Nov 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Location: Ružomberok

Cista Rychla FUNKCNI ROM Win 6.1

Post by peter34 »

Neviem, či je V9 aj vo verzii Naked, t.j. bez pridaných programov. Ak je, kľudne ju nainštaluj, ROM od PDACorner sú kvalitné.
handy
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Sun Nov 22, 2009 13:00
Zařízení: Asus Padfone 16GB

Cista Rychla FUNKCNI ROM Win 6.1

Post by handy »

Diky za pomoc. Budu se tim zabyvat. Zda se, ze ROM od PDA Corner jsou opravdu dobre. Nejake chyby predpokladam, ale bez toho to nejde :) . Diky
Post Reply

Return to “HTC TyTN/TyTN II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests