Výchozí obrazovka

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Pavel Niderle
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Sat Jun 06, 2009 13:41
Zařízení: HTC diamond 2

Výchozí obrazovka

Post by Pavel Niderle »

Jak dostat na výchozí obrazovku "Call history"? Třeba místo kalendáře.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv lis 26, 2009 17:20) --

Pořád nevíte, jestli je nějáké řešení?
:-(
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest