Displej OMNIA II

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Posts: 515
Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Displej OMNIA II

Post by Vitezslav2 »

Mohl bych mít dotaz na majitele OMNIE II?Zajímalo by mne jaký má materiál displej.Jestli je to pevné sklo,jako má např. i-phone,nebo je to pružný plast,jako májí ostatní dotikovky.Někde píšou o kapacitním displeji a někde o odporovém,tak nevím.Díky za informaci.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 406
Joined: Fri Jan 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Displej OMNIA II

Post by hudyss »

Je to Amoled displej a odporovy. neni tak odolny jako ma iphone ci HD2, ale barvy jsou daleko sytejsi!
mike-biker
moderátor
moderátor
Posts: 1249
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Location: Jesenice u Prahy

Displej OMNIA II

Post by mike-biker »

Klasický rezistivní displej jako u HTC zařízení (Diamond, HD, HTC TP2) Xperia a další. Barvy jsou sytější, ale bohužel na úkor "věrnosti". :-(
Svestka
smartguru
smartguru
Posts: 734
Joined: Thu Jul 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Displej OMNIA II

Post by Svestka »

No na úkor věrnosti to bych až tak netvrdil, akorát může jít o zvyk z LCD monitorů a displejů, které jsou poměrně dost znatelně podsvícené a tak jsou všechny barvy jakoby světlejší. Dle mého má Amoled displej blíže k CRT monitoru než LCD panel.
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

Displej OMNIA II

Post by milennium »

A dále bych dodal, že krycí materiál displeje je jedním s nejméně odolných proti poškrábání !!!
Porovnáno s Xperií a TG01...
Toto zjištění je potvrzeno na třech kusech I8000...
Proto rozhodně doporučuji použít nějakou fólii...
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest