OmniaPRO : romky

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 178
Joined: Wed Sep 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

OmniaPRO : romky

Post by fore »

nazdarek... mam otazku ... nenarazili ste uz nekde cirou nahodou na nejakou romku ??? nezaskodilo by hodit link .
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 158
Joined: Thu Sep 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Location: MS kraj

OmniaPRO : romky

Post by tompec »

To se řeší tu:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 1&start=30
a odkaz je tu:
http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... m6-5-roms/
Pokud vím, nic jiného není. Pak jedině z OII, ale to asi není to pravé ořechové. :???:
Daidalos
smartstar
smartstar
Posts: 923
Joined: Thu Nov 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Location: Praha
Contact:

OmniaPRO : romky

Post by Daidalos »

Orig. 6.1

http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... om-dumped/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest