Pozor na MyLocation!!

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Pozor na MyLocation!!

Post by niky79 »

Chci vam jenom napsat muj zazitek s funkcionalitou MyLocation v Diamondu2.

Fungovalo mi to mesice bez problemu, ale vcera se prihodila zla vec. Nekdy ve 23:00 jsem dal aktualizovat pocasi, naskocilo, jako vzdy, me mesto a aktualni pocasi. Jenze o pulnoci tak skoncilo nejake uplne jine mesto, o 8 casovych pasem dam (!!!), cimz se zmenil i casove pasmo zarizeni, takze budik zacal budit v jednu rano!!! Kdyby se mi to nahodou posunulo o pasma zpet, a ne dopredu, asi bych rano zaspal :twisted:

Opakovane aktualizace pocasi nepomahaly, porad to podivne mesto. Az rano, po zmene mista, se to opet opravilo.
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu Jan 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Pozor na MyLocation!!

Post by rampage »

Hodilo by se upřesnění o verzi rom a manily popř. sense. Může to být problém jen určité rom, protože píšeš používám to měsíce tak předpokládám že máš custom rom. :-)
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Pozor na MyLocation!!

Post by niky79 »

Je to sense 2.5 a dutty rom, snad R6.

Ale jak rikam, stalo se mi to poprve...
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu Jan 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Pozor na MyLocation!!

Post by rampage »

diky za odpověď, tu romku jsem používal taky a naštěstí se mi to nestalo asi bych byl trochu mimo zazvonit mi telefon v jednu v noci :-D
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest