problem active sync+budik

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

problem active sync+budik

Post by TMASKA »

poprosim o 2 rady.

1 - jak se nastavuje zvuk budiku abych si mohl vybrat treba mp3 z pametove karty

2- nekde jsem si omylem nastavil ze kdyz pripojim hd k pocitaci prez usb uz mi nenaskoci moznost pripojit hd prez activ sync nebo ukazat pam. kartu , nebo zapnout hd jako modem na internet. uz mi naskoci jen moznost pripojeni jako modem. kde mam prosim moc nastavit abych mel zase ty 3 puvodni moznosti vyberu ?

dekuji moc vsem
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 409
Joined: Sun Jan 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

problem active sync+budik

Post by dvzd »

TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

problem active sync+budik

Post by TMASKA »

mam to - kdyby se nahodou nekdy nekomu po pripojeni hd usb kabelem ke kompu porad ukazovalo jen pripojeni k internetu prez internet sharing a ne ty 3 nabidky na pripojeni ---- staci nechat zahajit pripojeni prez inter.sharing a bez jineho ukonceni odpojit kabel od htc hd. nejak se to samo odsekne a pri dalsim pripojeni uz by mely byt vsecky 3 nabidky - uf
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest