problém s QIPem

Diskuze o programech pro Windows Mobile
User avatar
Roky
nováček
nováček
Posts: 8
Joined: Mon Oct 30, 2006 14:00
Contact:

problém s QIPem

Post by Roky »

poměrně často používám ICQ, tak mě mile potěšilo vydání beta verze QIPu pro smartphony a PPC. po jejím nainstalování, spuštění a nastavení čísla a hesla pro ICQ účet jsem se ale nedočkal ničeho jiného, než hlášky "connection failed"... s připojením žádný problémy nemám, internet mi jde bez problémů a používám prelude ICQ a taky v pohodě. nevíte někdo, čím by to mohlo být?
Vlastik

Post by Vlastik »

Koukal jsem se do download sekce a ICQ 1.0beta jsem viděl jen v sekci pro PPC a v sekci pro smartphone jsem ICQ 1.0beta neviděl takže jestli si si stáhl ICQ 1.0beta v download sekci na smartmania tak máš verzi na PPC :o
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Re: problém s QIPem

Post by Jiří Hrma »

Roky wrote:...nedočkal ničeho jiného, než hlášky "connection failed"... s připojením žádný problémy nemám, internet mi jde bez problémů a používám prelude ICQ a taky v pohodě. nevíte někdo, čím by to mohlo být?
Zkus se nejdrive na net pripojit treba tim, ze si stahnes email, nebo otevres nejakou www stranku v Internet Exploreru. Jde o to, aby bylo aktivni pripojeni pres GPRS, treba se pak QIP chytne...

Vlastik: Vubec nechapu co ma tvoje odpoved spolecneho s QIPem :) ? On nepouziva klasickeho icq klienta o kterem si psal (ten ani pro smartphone neni, jen pro PPC), ale betu QIPa...
User avatar
Roky
nováček
nováček
Posts: 8
Joined: Mon Oct 30, 2006 14:00
Contact:

Post by Roky »

Vlastik wrote:Koukal jsem se do download sekce a ICQ 1.0beta jsem viděl jen v sekci pro PPC a v sekci pro smartphone jsem ICQ 1.0beta neviděl takže jestli si si stáhl ICQ 1.0beta v download sekci na smartmania tak máš verzi na PPC :o
Tak verze pro smartphone je a to podle tohohle článku http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... le&ide=797 kde je i odkaz na stažení jak SP tak PPC verze... tak v tom to nebude
User avatar
Roky
nováček
nováček
Posts: 8
Joined: Mon Oct 30, 2006 14:00
Contact:

Post by Roky »

tak se mi to povedlo... šlo to opravdu tak, že jsem nejdřív připojil IE a teprv potom QIPa... Díky za radu, snad to bude fungovat pořád :tlem:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Roky wrote:Tak verze pro smartphone je a to podle tohohle článku http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... le&ide=797 kde je i odkaz na stažení jak SP tak PPC verze... tak v tom to nebude
Ano QIP ano, ale nepletme tu jablka a hrusky. Ty si psal, ze mas problem s QIPem, vlastik ti odepisoval o programu ICQ 1.0 beta... QIP je pro SP i PPC, kdezto ICQ 1.0 beta pouze pro PPC. Tolik aby se to vyjasnilo :-)
User avatar
Roky
nováček
nováček
Posts: 8
Joined: Mon Oct 30, 2006 14:00
Contact:

Post by Roky »

už to vidim... nedával jsem pozor... ale původní radost z toho, že to jde už mě opustila...:-( chvilku jde a pak se to samo od sebe odpojí. je možný, že by i přes připojenej QIP považovalyWM připojení za neaktivní a tak ho odpojily? zkusil jsem nastavit, aby se to neodpojovalo, ale asi to nezabírá... asi to zkusim hodit zpátky na WM 2003 a rozjet to v těch
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

ja mam ted s QIPem pro PDA taky problemy, po chvili se mi automaticky odpoji, ale vzhledem k tomu, ze se mi to ted stava i s PC verzi QIPu, tak bych chybu videl nekde v komunikacnim protokolu, ze by zase ze strany ICQ probehly nejake zmeny? :-(
User avatar
Roky
nováček
nováček
Posts: 8
Joined: Mon Oct 30, 2006 14:00
Contact:

Post by Roky »

to nevim... v tom se neorientuju, ale tak se to třeba vyřeší s finální verzí... uvidíme
Jenycek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Mon Mar 12, 2007 23:11
Location: Kladno, Czech Republic
Contact:

QIP 1020

Post by Jenycek »

Preji krasny den,

ja mam zase problem s QIPem verze 1020 pro SmartPhone.

V kontaktech mam cca 250 lidi a i kdyz jich je prihlaseno cca 50 tak se mi v casti online zobrazi 11 lidi a ten zbytek sviti zelene v casti offline.

Dale se stava, ze program sam od sebe zatuhne a zhrouti se a zapomene nastaveni.

Netusite v cem by mohl byt problem?
kenzo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Sun Mar 11, 2007 18:42

Post by kenzo »

Chyba bude v tom ze je to iba beta verzia. Skus prelude icq, verzia 0.5.4 ta ide bez problemov
sodak
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Sun Sep 02, 2007 12:25

Re: QIP 1020

Post by sodak »

Jenycek wrote:Preji krasny den,

ja mam zase problem s QIPem verze 1020 pro SmartPhone.

V kontaktech mam cca 250 lidi a i kdyz jich je prihlaseno cca 50 tak se mi v casti online zobrazi 11 lidi a ten zbytek sviti zelene v casti offline.

Dale se stava, ze program sam od sebe zatuhne a zhrouti se a zapomene nastaveni.

Netusite v cem by mohl byt problem?
Tak problem s pripojenim qipu mam stejny ! :-( nejdriv musim do IE, pripojit se a pak uz jede qip OK , ale jiny problem je v tom, ze si qip porad nepamatuje nastaveni ! :-( konkretne login a heslo a musim ho pred kazdym spustenim zadavat ! :-( program je vzdy korektne ukoncen ( nezatuhava ) a presto to musim pokazde opakovat ! Nevite pls nekdo co s tim ? thx za kazdou radu ;)
AnubiSeth
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Wed Aug 17, 2005 7:43

Post by AnubiSeth »

Mam problém, možná prkotina. Když jsem nainstaloval QIP, tak mi to udělalo 2 ikonky (QIP a QIP(1) ) ... je to normální? Mě osobně to docela vadí.
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 226
Joined: Tue Sep 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Location: Kopřivnice/Francova Lhota
Contact:

Post by alternativ »

Mne to dela taky. Jednu smaz.
hanz-k
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Mon Oct 30, 2006 19:29

Post by hanz-k »

Mam taky problem s tim ze mi to napise Connection failed
ale nepomaha ani kdyz zapnu nejdriv IE.....a gprs mi na variu funguje...vse je v poradku.Ale QIP se chvli nacita a pak proste napise connect...........! :cry:
charlie42
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 55
Joined: Sat Sep 22, 2007 6:12
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X10

Post by charlie42 »

nekdy se v nastaveni haze samo zabezpeceni https, zkuste si s tim chvilku hrat a vypnout to, nastavit na none. povede se to treba az na ctvrtej patej pokus
hanz-k
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Mon Oct 30, 2006 19:29

Post by hanz-k »

charlie42 wrote:nekdy se v nastaveni haze samo zabezpeceni https, zkuste si s tim chvilku hrat a vypnout to, nastavit na none. povede se to treba az na ctvrtej patej pokus
no mam tam none a stejne to nejde... :-(
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Wed Jun 27, 2007 0:29
Location: Prievidza
Contact:

Post by oLDo »

ja mam ten isty problem. vobec sa nedokaze pripojit aj ked najprv idem do ie. a tento problem mam aj s prelude, tiez sa nece pripojit. kontroloval som uz setky mozne nastavenia a neviem si rady. prelude mi vela krat aj vyplo samo od seba ked som daj pripojit.
hanz-k
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Mon Oct 30, 2006 19:29

Post by hanz-k »

Uz se mi to parkrat povedlo zpustit ale je to tak jednou za 30 pokusu...je to jak osviceni :-D kdyz se pripojim.....vubec nevim jak je to mozne.
Radic
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Mon Nov 26, 2007 14:09
Location: okr. Uherské Hradiště
Contact:

Post by Radic »

tak mě to jede tak na 4. pokus a nezáleží jestli se nejdřív připojím přes IE. Pak když už se připojím tak každé 2. připojení klekne tak po 1 až 5ti minutách. Mám taky nastaveno HTTPS. Změnit mě to ani nepustí.
Post Reply

Return to “Aplikace”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 0 guests