2 dotazy

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Post Reply
Kejml2
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Fri Sep 25, 2009 13:12
Zařízení: HTC touch pro 2

2 dotazy

Post by Kejml2 »

Mam problém s Wi-fi at se připojim kdekoliv tak prohlíčež neotevře ani jednu stránku...jediný co někdy fungovalu byl ten youtube prohlížeč nebo co to je ale jinde to nic nenačetlo. Musim někde něco nastavit abych se mohl normálně na net. Monaco NoData by na to přece neměli mít vliv ne?

Dál přemýšlim o flashnutí... mohli by jste mi doporučit nějakou ROM 6,5 která v sobě obsahuje fix na rádio, a taky kde bych si jí mohl stáhnout. HTC TP2 je můj první wiin mobile takže sem na nováček. Jediný co sem Flashoval bylo Sony PSP

dík moc
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

2 dotazy ?????

Post by koumes »

Široký pojem co píšeš,s připojením,buď konkrétní,co přesně.A prohlížeč máš jaký?WiFi je free nebo zabezpečená?Rom máš asi ofiko,tak si pročti posty o TP2 a nejlépe stahni ofiko rom od HATC v CZ a čti a uč se.
Asi je tady toho málo napsáno a GOOGLE taky umí.
Kejml2
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Fri Sep 25, 2009 13:12
Zařízení: HTC touch pro 2

2 dotazy

Post by Kejml2 »

Prohlíže tam mam co tam byli opera a internet explorer. Byli to wi-fi bez zapezpečení kterou sem si udělal doma.
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

2 dotazy

Post by koumes »

S tou WiFi bude někde zakopaný pes.V horní liště ti ikona wifi indikuje,že je připojená?Jinak to také najdeš v Com manažeru.A ohledně prohlížečů,Skyfire nebo NetFront.IE ani operu nepoužívam,ale to je individuální :-)
Kejml2
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Fri Sep 25, 2009 13:12
Zařízení: HTC touch pro 2

2 dotazy

Post by Kejml2 »

To jsem si ověřoval jestli je připojená problém byl v tom že to nenačte sránku...vždycky eror conection

Další co sem zkoušel ted províst fix a ktom je třeba active sync a taky nejde sesynchronizovat s pc a tellefonu mi to píše že potřebuju aspon verzi 4.5 kterou sem do pc nainstaloval mě fakt asi klepne... zkusim to ještě doma ted sem na pc v práci
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 360
Joined: Fri Feb 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Location: Teplice v Čechách, Krupka
Contact:

2 dotazy

Post by Vlastimil Bartošák »

Potrebuju poradit mam HTC TP2 WM 6.1 a mam problelm stim ze kdyz posloucham pisnicky v prehravaci a zrovna danou pisen cchci nekomu poslat tak muslim najet do pruzkumniku a tampered ji vyhledat a pakistan teprv odeslat presne bluetooth. Neslo by to nejak ulehcit ,aby to treba slo poslat rovnou z prehravace? A jester jedna otazka asi blba ,ale mel sem Nokii E90 a tam bylaws rada klaves s pismeny r,s,z tad. myslim z hacky a tady na TP2 to neni nevite tedy jak ty hacky mam psat nebo carky nad i,y,e,a..... dik moc.
Post Reply

Return to “HTC Touch Pro2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest