Já když jsem si stavěl domovskou obrazovku na Flamovi, tak jsem si comm manager zabudoval do HomeScreen PlusPlus today pluginu. Udělal jsem si několik verzí obrázků podle stavů (červený, oranžový, zelený panáček) a ty pak měnil na základě registrů. U BT a WiFi je to v pohodě, tam jsou ty čísla reprezentující stav v registrech daný podle aktuálního stavu/činnosti, u GSM to bylo trochu horší, tam těch hodnot bylo celkem dost, dost se měnily a hlavně mám dojem, že se měnily i se SIMkou. Tam by to chtělo trochu vychytat, nebo dost možná je v registrech ještě nějaký další klíč, který stav GSM modulu obsahuje jednoduššeji. Potom jsem se Flama zbavil, tak už jsem to moc neřešil, ale mám dojem, že potom už jsem měl i to GSM celkem vychytaný, respektive asi podchycenou většinou možností, který nastaly

No, a ta nepodchycená byla s neutrální (oranžovou) barvou, ovšem mohlo to být trochu matoucí.